Start Warto się pochwalić
Warto się pochwalić
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Maria Nowak   
poniedziałek, 29 sierpnia 2016 12:26

Andrzej Grabiec III b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej- II miejsce w Polsce

 

Michał Zajda Ia - finalista Olimpiady Geograficznej na szczeblu ogólnopolskim.

 

Kinga Gałuszka III b- laureatka XX edycji Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, wygrany indeks na kierunek historia sztuki.

Katarzyna Brożek IIIb- laureatka XX edycji Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, wygrany indeks na kierunek etyka

Krzysztof Komendera II b- został finalistą XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Tischnerowskie Ślady”

Daniel Maślanka III d– laureat finału diecezjalnego XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (etap wojewódzki).

Natalia Korzeniowska IC, Karolina Żeglińska IA – finalistki Olimpiady Teologii Katolickiej w etapie diecezjalnym

Konrad Kasiarz I B- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w etapie   diecezjalnym (wojewódzkim)

Drużyna klas wojskowych: Bara Daniel ( IE), Wójcik Adrian (IE), Pałac Kamil (IE),  Janicka Aleksandra  (IE), Mierzyński Jakub (ID), Wanat Szymon (ID) zajęła II miejsce w Małopolskich Zawodach użyteczno – bojowych, które odbyły się w ramach Zlotu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Racławicach.

Anna Piętoń  II B wzięła udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii "poezja śpiewana" wraz z akompaniamentem, który stworzyli Jonasz Serwin i Robert Ochmanek z klasy II A.

Kamila Stanuch III c, Arkadiusz Michalik III c udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Drużyna męska klas wojskowych: Wójcik Adrian IE, Bara Daniel IE, Wanat Szymon ID zajęła II miejsce, a drużyna dziewcząt w składzie: Moskała Gabriela ID, Garycka Gabriela IE, Janicka Aleksandra IE zajęła III miejsce w strefowych zawodach w strzelectwie z broni kulowej ,, O Srebrne Muszkiety 2016".

Turniej Klas Mundurowych powiatu wadowickiego suskiego i oświęcimskiego- drużyna klas wojskowych: Dudek Karolina (I D), Jankowicz Monika (I D), Wanat Szymon ( ID), Wójcik Adrian (I E)  zajęła II miejsce, a indywidualnie Adrian Wójcik zajął II miejsce w teście wiedzy o broni.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego SHAMROCK organizowanego przez LO im. M. Skłodowskiej- Curie w Andrychowie.
I miejsce -  uczeń LO Andrychów,
II miejsce  -  Aleksandra Michalik III B,  Andrzej Grabiec III B,
III miejsce -  Grzegorz Wypiór III B,
Wyróżnienia:  Kamila Stanuch III C,  Maciej Góralczyk III B.

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego FOX – Maciej Góralczyk najlepszy wynik w szkole

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych organizowany przez LO im. M. Skłodowskiej- Curie w Andrychowie.
II miejsce- Kinga Gałuszka z III B,
III miejsce - Karina Michta z II C.

Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka niemieckiego

III miejsce Karina Michta II C

 

Dawid Maślanka I a- laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy o Nauczaniu Św. Jana Pawła II.

Licealiada Powiatowa - Powiatowe zawody w piłce ręcznej – drużyna chłopców I miejsce, drużyna dziewcząt I miejsce.

Licealiada Rejonowa- zawody w piłce ręcznej – drużyna chłopców – III miejsce, drużyna dziewcząt – II miejsce.

Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopcy IV miejsce.

Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt-  III miejsce.

Powiatowy Turniej Motoryzacyjny: I drużyna –II miejsce, II drużyna – IV miejsce.

Licealiada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych- chłopcy II miejsce.

Licealiada Powiatowa w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
Łukasz Dąbrowski – I miejsce,
Bartosz Mirocha – II miejsce,
Jakub Moskała – II miejsce,
Magdalena Mamcarczyk – II miejsce,
Katarzyna Leśniak – III miejsce.

Małopolska Licealiada  w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
Łukasz Dąbrowski –III miejsce,
Bartosz Mirocha – V miejsce,
Jakuba Moskała – VII miejsce.

Ogólnopolski Bieg na Groń Jana Pawła II:

Justyna Lenik – II miejsce,
Bartosz Mirocha- II miejsce,
Paulina Kurek- III miejsce.

Talenty 2015- etap powiatowy -wyróżnienie otrzymała Magdalena Madoń III B w kategorii literatura.

 

Grzegorz Wypiór III b otrzymał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Publicystycznym

Michał Zajda I a laureat konkursu na logo quizu „Znam powiat wadowicki”

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka Angielskiego
I miejsce
Marcin Bruzda Ia , Kacper Godula  Ia  (zajęli exaequo)
II miejsce Robert Ochmanek  IIa
III miejsce Aleksandra Warchał  IIb,   Małgorzata Grygiel  IVb T  ZS im. KEN w Kalwarii (zajęły exaequo)
wyróżnienie otrzymały: Weronika Pawlik  IIb, Daria Lucha IIIc T z ZS im. KEN


Gminny Konkurs Ortograficzny „Andrzejki z ortografią"
.
Tytuł Mistrza Ortografii (I miejsce) otrzymała Magdalena Madoń III b,
II miejsce zajęła Weronika Doktor I c,
III miejsce Karolina Żeglińska I a.

Dni Papieskie w Kalwarii Zebrzydowskiej

Nagrody otrzymali:

- autorskie prace literackie: Karolina Żeglińska kl. IA, Dorota Płonka kl. II B, Jagoda Kurpiel kl. II B, Katarzyna Brożek kl. III B i Kinga Gałuszka kl. III B

- prace plastyczne: Magdalena Wąsik, Natalia Korzeniowska i Dorota Hyla kl. I C

- śpiew: Katarzyna Kaleta, Gabriela Stec, Paulina Piętoń z kl. I C i Paulina Karelus z kl. I A

Aleksandra Bańdura, Monika Wcisło i Joanna Radwan z kl. II D

- recytacja: Patrycja Szczygieł, Gabriela Zwierzyńska z kl. I B i Dorota Płonka z kl. II B

- rajd papieski: uczennice z kl. I A

- tenis stołowy: Kacper Godula i Dawid Maślanka z kl. I A oraz Paweł Fraś i Bartosz Mirocha z kl. II A.

Ponadto w rozgrywkach piłki siatkowej brały udział dwie drużyny: dziewczęta z kl. II E i chłopcy z kl. II D

 

Poprawiony: poniedziałek, 29 sierpnia 2016 12:29
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6
Copyright © 2017 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.