PDF Drukuj Email
Klasa ekonomiczno - turystyczna


Przedmioty rozszerzone:
  • matematyka,
  • język angielski,
  • geografia lub informatyka

Języki obce:

  • j. angielski ,
  • j. niemiecki lub j. francuski

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, interesujesz się matematyką, geografią oraz językami obcymi, a w przyszłości chciałbyś założyć własną firmę lub pracować dla międzynarodowej korporacji, to klasa ekonomiczna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Tu pogłębisz swoje umiejętności matematyczne, nauczysz się logicznego myślenia. Intensywna nauka języka angielskiego w tym  języka w biznesie, oraz przedmiot ekonomia w praktyce nie tylko odpowiednio przygotują Cię do studiów na rodzimych ale i zagranicznych uczelniach. Dzięki tej klasie nabędziesz  umiejętności związane z funkcjonowaniem człowieka w warunkach gospodarki rynkowej.

Nauka w tej klasie zapewnia: profesjonalne przygotowanie do studiowania matematyki, ekonomii, inżynierii finansowej, ekonomii menadżerskiej, stosunków międzynarodowych, geografii, turystyki, turystyki międzynarodowej, geologii, marketingu i zarządzania, bankowości, handlu międzynarodowego, logistyki.

Klasa dla dociekliwych, poszukujących szerokiej wiedzy o współczesnym świecie, zarówno w aspekcie społeczno-politycznym, jak i ekonomiczno – gospodarczym oraz kulturowym

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2019 12:51
 
Copyright © 2019 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.