Start Teatr szkolny "Carpe diem" Szkoleniowo-integracyjny wyjazd Carpe Diem
Szkoleniowo-integracyjny wyjazd Carpe Diem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Maria Nowak   
czwartek, 09 lutego 2012 20:53

W dniach 27 i 28 stycznia 2012 r. szkolne koło teatralne „Carte Diem” pod opieką mgr Elżbiety Karelus udało się, na coroczny i tradycyjny już wyjazd integracyjno-przygotowawczy do Lanckorony. Tym razem do willi „Tadeusz”, miejscu o wspaniałej historii. Wyjazd, choć z pozoru krótki, dał nam bardzo wiele motywacji i chęci do pracy.
Czas, który spędziliśmy wspólnie, staraliśmy się w pełni wykorzystać. To na próby, na które czas poświęcony był bezcenny, bo dzięki temu mogliśmy dokładnie opracować scenariusz, wnieść poprawki do gry aktorskiej a nawet snuć już plany o scenerii. Również na zabawę i poznawanie się wzajemnie. I tak w piątkowy wieczór, mimo tego, że mróz był ogromny, zabraliśmy ze sobą pożyczone z ośrodka sanki i ruszyliśmy na podbój zaśnieżonych „stoków” Lanckorony. Po powrocie, również nie zabrakło śmiechów, zabaw i rozmów. Także i wspomnień z ostatniego przedstawienia oraz przygotowań do niego. Następnego dnia, z rana, po skonsumowaniu śniadania i spakowaniu się ruszyliśmy na przystanek PKS aby powróć do swoich domów z nowymi doświadczeniami i wspomnieniami.

Tegoroczny skład Carpe Diem:
Maciej Stanuch IId, Dawid Buła IIc, Piotr Kawaler IIc, Julia Moskwa IIc, Kamil Różański IIc, Mateusz Żmija IIc, Marzena Charęża Ic, Monika Rusin Ib, Barbara Wyka Ib, Adrianna Kordel Ia, Maciej Łabędzki Ia, Weronika Pająk Ia, Maciej Zamysłowski Ia.

Relację spisał: Dawid Buła

Poprawiony: wtorek, 14 sierpnia 2012 13:14
 
Copyright © 2019 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.