Start Aktualności DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY MISTRZAMI POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!
DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY MISTRZAMI POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Marek
środa, 15 maja 2019 19:03

10 maja na stadionie MKS Skawa w Wadowicach odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody zdominowali uczniowie naszej szkoły. W kategorii dziewcząt i chłopców zajęli I miejsce drużynowo i obie grupy uzyskały awans do zawodów wojewódzkich. Trzeba również zaznaczyć, że indywidualnie miejsca od I do IV zajęły nasze dziewczęta! Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła Anna Zabagło (kl. II D), a wśród chłopców Dawid Zapalski (kl. I A).