Start Aktualności Sukcesy naszych uczniów w powiatowych zawodach w piłce ręcznej i pływaniu!!!
Sukcesy naszych uczniów w powiatowych zawodach w piłce ręcznej i pływaniu!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Marek
wtorek, 12 lutego 2019 21:20

W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej
chłopców i dziewcząt. Nasi chłopcy mimo tego, że nie przegrali żadnego meczu zajęli
V miejsce, a dziewczęta wygrywając wszystkie spotkania zajęły I miejsce! Tym samym
dziewczęta z naszej szkoły uzyskały awans do zawodów rejonowych.

11 lutego odbyły się powiatowe indywidualne i drużynowe zawody pływackie. Sztafeta
dziewcząt zajęła I miejsce! Indywidualnie Karolina Bogucka zajęła I m., a Anita Iwanicka
II m. stylem motylkowym. Żaneta Króliczek zajęła I m., Wiktoria Grzeczyńska III m.
i Magdalena Mirocha IVm. stylem klasycznym. Adrianna Cierpiałek zajęła IV m. stylem
grzbietowym. Wśród chłopców Patryk Brańka został mistrzem powiatu stylem grzbietowym.
Sztafeta chłopców zajęła V miejsce. Wszystkie konkurencje były rozgrywane na dystansie
50 metrów. Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I do III, oraz sztafeta dziewcząt będą
reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich.

Poprawiony: wtorek, 12 lutego 2019 21:47